Jsme kreativní a rádi tvoříme nové věci. Jsme připraveni na standardní výrobu, stejně tak vítáme netradiční nápady. Chceme růst společně s našimi partnery a zkoušet “nevyzkoušené”. Kromě vývoje a produkce pod naší značkou CEREA se věnujeme a nabízíme našim obchodním partnerům také spolupráci v oblasti privátní výroby. Vyvinuli jsme již řadu originálních receptur pro známé evropské i domácí značky.

Co nabízíme

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ

Individuální vývoj produktu a následnou výrobu.

ŠIROKÝ VÝBĚR

Z již hotových konceptů.

RYCHLÁ REALIZACE

Vytváříme vaše sny v rekordním čase.

KONKURENČNÍ CENY

Kvalita a efektivita bez kompromisů!

TVŮRČÍ DYNAMICKÝ TÝM

Který nabízí své dlouholeté zkušenosti.

ROVNOCENNÝ PARTNER

Privátní zákazník je pro nás rovnocenný partner.

Každý rok se účastníme největšího bio veletrhu v Norimberku s naším vlastním informačním stánkem, kde vám rádi představíme naše produkty a také vám je rádi necháme ochutnat.

Technologie

Pečené tyčinky

Pečené tyčinky jsou naší vlajkovou lodí. Pečení nám dělá radost, baví nás vymýšlet různé formy, tvary, druhy. Začínali jsme s pečením FLAPJACK tyčinek – jemných ovesných tyčinek, které se stali velmi oblíbenými. Přidali jsme řadu BROWNIE/BLONDIE a následně PEČENÉ Proteinové tyčinky – unikátní jemné tyčinky, které díky proteinu dodají potřebnou sílu a energii.

Flapjack

Lahodná ovesná tyčinka, která dodá energii. V poslední době rozvíjíme zejména řadu v BIO a vegan provedení. Všechny Flapjacky umíme v bezlepkové verzi. Baví nás vyvíjet také kořeněnou verzi této oblíbené řady tyčinek – a to je velká výzva!

Brownie/Blondie

Již dlouho jsme chtěli přijít na trh se zdravější variantou oblíbených čokoládových tyčinek BROWNIE. Vývoj nebyl jednoduchý, ale podařilo se. Naše Brownie jsou plné kvalitní belgické čokolády, bez lepku, a konzervantů.

Pečený protein

Prozatím náš poslední přírůstek do rodiny pečených výrobků. Je to netypická kombinace, ale risk se vyplatil. Tyto tyčinky si získávají stále vetší oblibu. Umíme různé příchutě – ovocné, ořechové, kávové, v BIO i vegan verzi.

“Klasické” müsli tyčinky

Křupavý snack, ideální společník na cestu. Umíme tento klasický snack oživit
např. zeleninou, kořením. Oblíbené jsou příchutě s tvarohem a ovocem. Müsli tyčinky umíme jak ve sladké verzi, tak “naslano” v kořeněné verzi.

Raw tyčinky

Měkké tyčinky plné ovoce a oříšku. Jednotlivé ingredience umíme připravit velmi najemno, nebo naopak ponechat větší kousky pro intenzivnější chuťový prožitek. I v tomto segmentu rádi experimentujeme a používáme různé druhy zeleniny v
kombinaci s ovocem a ořechy. Naše oblíbena příchuť je špenát s ananasem.

Proteinove tyčinky

Měkké tyčinky plné kvalitního proteinu – pracujeme jak se syrovátkovým proteinem, tak se směsí rostlinných proteinů. Sledujeme, že trend po proteinových produktech roste, a proto se této oblasti dlouhodobě věnujeme a budeme i nadále rozvíjet – třeba společně s našimi privátními zákazníky. 

Sušenky

Od začátku naší existence jsme se soustředili na vývoj produktu ve formě tyčinky. To je jádro našeho podnikaní a v tom budeme i nadále pokračovat. Čas jde dál, a i my chceme vyjit ze své “komfortní zóny” a vyzkoušet něco nového. Napadly nás sušenky, které budou nejen lahodné, ale dodají tělu potřebnou energii. Můžeme nabídnout spoustu různých tvarů, velikostí. Jemné, či křupavé. Záleží na přáních zákazníka, variabilita je zde velká, stejně tak jako naše nadšení.

Specifikace a zacílení

Při vývoji našeho produktu se intenzivně zapojujeme do spolupráce s našimi zákazníky a pečlivě nasloucháme jejich potřebám. Tyto potřeby představují odraz současné poptávky na trhu. Jsme naprosto připraveni těmto potřebám vyhovět a nabídnout širokou škálu výrobků, které budou:

Bio

lactose free

vegan

high protein

low carb

raw

gluten free

Další produktové vylepšení

Často se stává, že právě tyto drobné vylepšení našeho produktu vás odlišují od konkurence a umožňují vám udržet si přízeň zákazníků. Jsou to pověstné třešničky na dortu, které přidávají hodnotu a výjimečnost vašim výrobkům. Díky našim pokročilým technologiím jsme schopni přinést následující inovativní řešení:

Polevy a posypy

Aplikace různých druhů polev (čokoládové, jogurtové, karamelové, ovocné). Může se jednat o celo-polití nebo cik-cak dekorace na povrchu tyčinky. Vaše produkty umíme nazdobit kousky ořechů, ovoce, čokolády…

Tvary a velikosti

Kromě standardní velikosti, umíme nabídnout i různé alternativní velikosti tyčinky – kratší tyčinky, XXL, extra široké tyčinky apod.

Kvalita

Používáme pouze pečlivě vybrané a testované suroviny. Cereabar je certifikován podle platných mezinárodních potravinářských norem: IFS – se skórem nad 97% a držitelem EU BIO Certifikace.

Product Filters