Tyčinky New Bar v novém kabátku

Pro všechny příznivce našich cereálních zeleninových tyčinek máme novinku. Zapracovali jsme na obalech tyčinek, které jsou nyní veselejší, hravější a s příběhem. Zelenina je zdravá, ale my jsme se na obalech snažili dokázat, že může být i hravá. Doufáme, že se Vám naše nové obaly líbí. Budeme rádi za postřehy, komentáře.

PŘEDCHOZÍ OBALY

stare new bary

NOVÉ OBALY

nove new bary

 

NOVÁ PŘÍCHUŤ
Obaly však nejsou to jediné, co je na tyčinkách New Bar nové. Máme také novou příchuť, tyčinku New Bar čoko & paprika s kousky červené papriky. Červené papriky je zde až 30% po přepočtu ze sušeného stavu. Věděli jste například, že červená paprika díky karotenu zpomaluje proces stárnutí, podporuje dobrý zrak a stimuluje zažívání? Věříme, že si na tyčince pochutnáte, stejně jako na ostatních příchutích.

JEŠTĚ ZDRAVĚJŠÍ
V poslední době jsme se také zaměřili na vývoj a možnosti, jak snížit podíl cukrů a tuků u těchto tyčinek. Zkusili jsme snížit podíl polevy a nahradit ji pouze jemným cik cak politím na povrchu tyčinky. Díky tomu se nám podařilo snížit jak podíl cukrů tak tuků a naopak dovolilo navýšit cereálie a zeleninu.
new bar cik cak

I mlsat se dá zdravěji.

cerea

20 thoughts on “Tyčinky New Bar v novém kabátku

 1. Milada Dostálová says:

  Nedávno jsem se v lázních Teplice setkala s vašimi výrobky ,spec. s ntyčinkou New Bar, tyčinkou s červ. řepou a marně jsem hledala, kde ji koupit. Kombinace se zeleninou je moc zajímavá a chutná i takovým spotřebitelům, kteří podobným výrobkům neholdují. To jsem i já. Snad se mi povede objevit i v našem okolí prodejce. Zatím tedy jen pochvala za vaši práci. Milada Dostálová Ŕevnice PSĆ 252 30.

 2. cerea says:

  Dobrý den paní Dostálová,
  děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že Vám tyčinka chutnala a budeme ještě raději, pokud ochutnáte i další příchutě. Pokud máte ve svém okolí prodejnu se zdravou výživou popř. farmářský obchod, kde byste naše výrobky ráda nakupovala, napište nám. Zkusíme prodejnu kontaktovat a navázat spolupráci.

 3. Jaroslav says:

  Dobrý den, i já se musím přidat s velmi kladnou referencí, ochutnal jsem tyčinku New Bar mrkev&celer (a to jen díky mým dcerám 6+10let) a je opravdu super.I když jsem nebyl velký zastánce cereálních tyčinek (chuť) tak tady jsem byl velice překvapen a můj názor se změnil.Již jsem zakoupil celý karton 60 ks a kdo u mě ochutná, má ty stejné pocity a jen a jen chválí….teším se na další příchutě jako tvaroh&podmáslí…Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

 4. cerea says:

  Dobrý den paní Romano,
  děkujeme za komentář. Hlavním cílem při vývoji této řady tyčinek bylo vhodně zkombinovat zeleninu a cereálie, což věříme, že se nám podařilo. Díky tomu, že jsme snížili podíl polevy na minimum, jsme také omezili množství cukrů. Každý člověk vnímá jeho hladinu subjektivně, od dalších zákazníků tuto zpětnou vazbu nemáme. A ano souhlasíme, existují i jiné tyčinky, které mají nižší obsah cukrů, to však nebylo to nejdůležitější, na co jsme se v této tyčince chtěli zaměřit. Můžeme Vám však slíbit, že budeme neustále pracovat na vylepšení stávajících receptur, aby tyčinky byly ještě zdravější.
  Co se týká obsahu palmového tuku v polevě, to je něco, co jsme řešili hned od začátku výroby. Neustále hledáme vhodného dodavatele polevy, která by palmový tuk neobsahovala. Spolupracujeme nyní s jednou společností na vývoji polevy, která ho již obsahovat nebude. I naším hlavním cílem je eliminovat používání palmového tuku a snížit tím negativní dopad jeho užívání na deštné pralesy. Toto je něco, na čem naše společnost nechce dělat žádné kompromisy.

 5. Gabča says:

  Dobrý deň, tyčinky New Bar som náhodou objavila v DM v Olomouci, a musím povedať, že dizajn sa Vám rozhodne podaril – už len kvôli nemu som ich chcela vyskúšať! Zaujali ma i zaujímavé príchute (fandím brokolici, repe a mrkva/celer). Chuť tyčiniek je dobrá, na môj vkus však trošku prisladká (to je ale individuálne), takže keby v budúcnosti plánujete ešte znížiť množstvo cukru, iba uvítam. Rovnako i obmedzenie palmového oleja. Ale ako malá svačinka za prijateľnú cenu super. Dočítala som sa i o tyčinkách Flapjack, pohľadám a vyskúšam. Distribuujete i na Slovensko? Prajem veľa šťastia do budúcna.

  • cerea says:

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš komentář. Pracujeme nyní s dodavatelem polev na výrobě polevy, která by palmový tuk neobsahovala. Ikdyž je to těžké, finančně i časově, věříme, že tento vývoj přinese své plody a my se budeme moci pyšnit tím, že žádný z našich výrobků palmový tuk neobsahuje. S množstvím cukru je to asi opravdu individuální a i zde se snažíme vývojem dospět k určitému zlepšení. Na Slovensku distribuuje naše tyčinky společsnot Biolienka (www.biolienka.sk).
   V případě jakéhokoliv dalšího dotazu jsme Vám k dispozici.
   Přejeme hezký den a doufáme, že Vám zachutnají i naše další řady tyčinek.

 6. Michaela Hanzlíčková says:

  Dobrý den,
  Mohu jen potvrdit již výše zmíněné chvály. Naše pětiletá dcerka navštěvuje místní školku v Moravských Bránicích,kde dětem dávají na odpolední svačinku tyčinky New Bar ve dvou příchutích(červená řepa a hrášek). A i přesto,že dcerka není milovnicí žádných těchto produktů,tak jí tyčinky velmi chutnají a slupne je jak malinu.
  Moc děkujeme,za to,že distribujete i do školek. Moc chválíme.
  Jen škoda,že naše“zabedněné komerční“řetězce nejsou více vstřícnější k malopodnikatelům. 🙂
  Zdravím a přeji mnoho dalších úspěchů a nových nápadů.

 7. Kateřina says:

  Na tyčinky jsem narazila náhodou v drogerii dm, musím říci, že mě dokonale zaujal obal tyčinek, zkusila jsem všechny příchutě a už kupuji jenom je. Nejoblíbenější příchutě jsou mrkev a celer, tvaroh a podmáslí a brokolice hrášek. Tyčinka s rybízem je chuťově výborná, ale problémem jsou zrníčka z rybízu, která se chytají do zubů. Čokoládu s paprikou jsem neměla možnost ochutnat, protože jej řetězet dm drogerie nenabízí. Takže ode mě velké plus, kam se hrabou čokoládové sušenky, vaše jsou mnohem chutnější a rozhodně musím pochválit rebranding značky, původní obaly jsem nikde nezaznamenala a takovou sušenku bych ani nekoupila. Tomuto se říká velmi dobrý marketing, chválím.

Napsat komentář