Tvarohové tyčinky mají nové přírůstky

Máme radost, že můžeme oficiálně přivítat další přírůstky v řadě Cerea tvarohových tyčinek. Jedná se o Jablko a Švestku. Když jsme poprvé ochutnali jablečnou příchuť, vybavil se nám jablečný drobenkový koláč se skořicí. Švestková nás prostě dostala svojí svěží švestkovo – povidlovou chutí. V obou příchutích jsou kousky sušeného ovoce obohacené o jemně kyselou příchuť tvarohu. Přejeme oběma novým příchutím, ať si najdou své fanoušky a věříme, že důstojně obhájí čest současných příchutí Klasik, Čoko a Malina.

Jablko a Švestka odhalené

tvaroh_1

Obecně o tyčinkách Cerea Tvaroh
Tato řada tyčinek byla vytvořena především pro děti a za dohledu výživového poradce. Při výrobě jsme se snažili maximálně eliminovat množství škodlivých nasycených mastných kyselin. Všechny tyčinky jsou zdrojem vlákniny díky obsahu cereálií a jsou bez konzervantů a barviv. Neobsahují ztužené tuky a palmové tuky. Pro každého výrobce je vždy velkou výzvou vyrobit něco, co je zdravé a zároveň chutné. Podle vašich dosavadních reakcí věříme, že právě naše tyčinky s tvarohem jsou příkladem toho, že se to může podařit.

Všech 5 příchutí pohromadě

tvaroh_propagace

Přejeme vám příjemné zážitky při ochutnávání našich novinek a samozřejmě se těšíme na vaše postřehy a názory.

cerea

5 thoughts on “Tvarohové tyčinky mají nové přírůstky

 1. Miroslava Kozlová says:

  Dobrý den, před časem jsem se dotazovala, zda je možné si od Vás objednat přímo bezlepkové tyčinky Flapjack s belgickou čokoládou, když nejsem obchodník. Bohužel jsem nedostala odpověď, proto opakuji svůj dotaz. V prodejnách v našem okolí, kde se bezlepkové potraviny prodávají, je právě tato tyčinka k nesehnání. Ráda bych si objednala celý karton – 20 ks – poštou na dobírku, je-li to možné. Díky.

  • cerea says:

   Dobry den,
   dekujeme za Vas zajem. ESHOP velkoobchod e urcen pouze pro obchodniky, kteri prodavaji nase produkty dale svym zakaznikum. Pokud jste prodejce, musite se nejdrive zaregistrovat na nasem webu, jakmile Vam registraci schvalime, muzete zacit nakupovat. Pokud jste konecny spotrebitel, ktery by si chtel tycinky koupit pro vlastni spotrebu, muzete se podivat do zalozky Kde Jsme a najit si tak prodejnu, ktera je k Vam nejblize. Popripade nam napiste nazev prodejny, ktera je ve Vasem okoli a my se s ni pokusime navazat spolupraci.
   Dekujeme a prejeme hezky zbytek vikendu.

Napsat komentář