Rozjíždíme nový web

A je to konečně tady…. Rozjíždíme nové webové stránky. Děkujeme dosavadním stránkám, které nám sloužily dobře, nicméně postrádaly určité prvky funkčnosti, přehlednosti a designového nádechu. Věříme, že nové stránky vám poskytnout více informací a díky rafinované jednoduchosti v nich naleznete zalíbení, stejně jako my:-)

STARÝ WEB

stare new bary

NOVÝ WEB

nove new bary

Co je na nich tedy nového?

DESIGN:
V první řadě nový design. Věříme, že webové stránky jsou odrazem osobnosti svého majitele. V oblasti našich produktů se snažíme inovovat a být originální, proto i naše stránky by tyto hodnoty měly splňovat. Pro pozadí jsme zvolili příjemné pastelové barvy, které dokáží jemně podtrhnout hlavní informace obsažené v popředí. Stránkám také nechybí více fotografií z výroby a provozovny, které budeme pravidelně aktualizovat.

PŘEHLEDNOST:
Informace jsme se snažili maximálně zpřehlednit do sedmi záložek tak, aby každý zákazník rychle a snadno našel vše, co potřebuje.

FOTO výrobků:
Zákazníkům chceme poskytnout pravdivý pohled na výrobky a jejich obaly. Proto na našich webových stránkách nenajdete krásné grafické návrhy obalů, které se pak ve většině případů liší od reality. Všechny naše produkty jsou reálně vyfoceny a poskytnou vám tak pravdivý obraz o skutečném stavu výrobků.

NOVÉ INFORMACE:
Často se nás zákazníci ptají, kde mohou naše produkty koupit. Proto jsme vytvořili záložku „KDE JSME“, kde si zákazníci mohou podle místa bydliště najít nejbližší prodejnu v jejich okolí. Prodejny jsou přehledně abecedně seřazeny dle města a doplněny o otevírací dobu a kontakty.

BLOG:
Naším cílem je, aby stránky byly dynamické, a my mohli prostřednictím nich komunikovat s vámi, našimi zákazníky. Proto jsme vytvořili také sekci BLOG, kde vás budeme pravidelně informovat o všech novinkách a připravovaných akcích. Těšíme se zároveň, že zde zanecháte také své komentáře.

ESHOP:
Zde je změna oproti původním stránkám značná. Vytvořili jsme Eshop pro naše obchodní partnery, který jim usnadní objednávání a rozšíří volbu platebních metod. Velkoobchodní podmínky a proces objednávání je možné nalézt ve spodní liště webové stránky.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám nové stránky líbí.
Vaše CEREA

cerea

One thought on “Rozjíždíme nový web

Napsat komentář